CIM Inžinier - aj pre absolventov!

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu CIM Inžiniera, ktorá je vhodná aj pre absolventov! Toto by bola Vaša náplň práce:

- podpora projektových a nákupných tímov
- zabezpečenie aktivít dodávateľského reťazca
- vytváranie príležitostí na zlepšenie a udržiavanie systému kvality
- vykonávať FMEA logistiky pre nové projekty
- podieľanie sa na plánovaní

- mesačné bonusy
- príspevok na dopravu
- technické a manažérske školenia
- kariérny rast
- jazykové kurzy v pracovnom čase

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.2.2023 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosť vo výrobe výhodou
  • skúsenosť v automotive výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • vzdelanie v technickom odbore
  • odolnosť voči stresu
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Ondríková
E-mail: poslať životopis
ID: 4505508  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac