IT analytik na DWH

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/ rada pracuješ s dátami a okrem analýz sa chceš venovať technológiám ako hadoop, real time databázam či cloud technológiám na DWH? Teraz máš príležitosť do tímu odborníkov a pracovať ako IT analytik na DWH.

Hlavná náplň práce obsahuje:
• analýzu a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH ETL
• návrh, analýzu a tvorbu ETL špecifikácií pre nové biznis požiadavky
• spoluprácu pri architektonických návrhoch
• ladenie a optimalizáciu riešení
• aktívnu prácu na projektoch – kreativita vítaná
• inovácie v dátovej oblasti

• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Príspevok na zdravotnú starostlivosť
• Príspevok na DDS
• Dovolenka PLUS

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hlavné požiadavky na kandidáta:
• praktická znalosť SQL ideálne 3 roky
• základná znalosť Oracle databáz
• anglický jazyk - aktívne

Doplňujúce požiadavky:
• výborné analytické myslenie
• skúsenosti z oblasti DWH výhodou
• znalosť analytického nástroja výhodou
• vysokoškolské vzdelanie
• zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
• vhodné aj pre absolventa/absolventku so znalosťami uvedených technológií

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov