Práca v gastro výrobe 1340€ Pracovník formovacieho úseku. Ubytovanie zadarmo!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Immediately,According to agreement
1 205 - 1 340 EUR/mesiacod 6€ hod / brutto + 15% prémie z priemernej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stáť súčasťou medzinárodnej spoločnosti u najväčšieho potravinárskeho výrobcu na Slovensku a druhej najväčšej potravinárskej spoločnosti na svete? Presadiť sa a stať profesionálom v oblasti výroby cukroviniek a byť súčasťou nových projektov a výroby? Tak neváhajte...

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha strojov na formovacom úseku linky - temperovacie a nalievacie zariadenia, zásobníky.
- nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie
týchto parametrov písomnou aj elektronickou formou.
- zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosť podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra.
- kontrola sít a magnetov na vyššie uvedených zariadeniach
- príprava a načerpávanie hmoty podľa typu výroby
- príprava nalievacích zariadení podľa typu ( výmena nalievacích dosiek ),
- príprava a násyp surovín, znalosť aróm a ich bezpečného používania
Práca v 3,4 zmenovom režime.

Bonus:
- prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok
- zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy
- stravné v hodnote 5,10€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet gastro Callio karta
- stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) aj počas celého trvania PP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Skúsenosti z výroby ( veľká výhoda )
Efektívna komunikácia v rámci tímu
Schopnosť učiť sa
Schopnosť pracovať samostatne

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov