Teamleader finančného oddelenia

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
1 900 EUR/mesiacUvedená mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta a bude individuálne dohodnutá na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu vieme obsadiť v Bratislave alebo Košiciach. Jeden krát v týždni sa pracuje v office. Pozícia vyžaduje občasné cestovanie (cca raz za 1-2 mesiace) do vyššie spomínaných miest. Inak je možné prácu vykonávať formou 80% homeofficu.

Ako Teamleader finančného oddelenia budete mať na starosti:
- Team 18 účtovníkov a špecialistov, ktorí komunikujú so zákazníkmi
- Zodpovednosť za poskytovanie služieb/riešení klientom v dohodnutej štruktúre kvality a kvantity
- Starostlivosť o team, rozvoj teamu, podporu teamu
- Evidovanie výkonnosti členov teamu, sledovanie KPI´s, pravidelné 1:1
- Iné ad-hoc úlohy

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu (80%)
- Ročný bonus
- Plne hradené stravné
- Možnosť kariérneho rastu
- Zľava na produkty spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• Nemecký jazyk na úrovni C1 a anglický jazyk na úrovni B2
• Ochota cestovať
• Prehľad vo finančných procesoch
• Výhodou je ak máte skúsenosti s vedením teamu ľudí, koordináciou ľudí

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov