Procesný inžinier do automotive, aj juniorský profil

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacod 1800 eur finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta + kvartálne prémie do 600 eur a rôzne bonusy a benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného procesného inžiniera do automotive závodu v Malackách.
Požadujeme vysokoškolské vzdelanie a znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni.
Pracovný čas: 8 hodín
Práca na smeny: Nie

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:

- Zadefinovanie, implementácia a optimalizácia výrobných procesov s ohľadom na zvýšenie efektivity a kvality výstupu,
- Zadefinovanie konceptu výrobných liniek, vedenie interných a externých dodávateľov pri implementácii výrobných liniek, účasť pri uvoľnení výrobných liniek do produkcie, zodpovednosť za efektivitu výrobnej linky s ohľadom na kalkuláciu predanú zákazníkovi a súlad s platnými technickými a bezpečnostnými predpismi,
- Vedenie PFMEA, organizácia PFMEA meetingov, príprava podkladov – akčného plánu PFMEA pre manažment,
- Podpora oddelenia kvality pri tvorbe „8D“, aktívna účasť na „Problem solving“, vykonávanie analýz v spolupráci s oddelením kvality, spolupráca pri návrhu technických skúšok.
- Aktívna účasť a podpora vo fáze prípravy a nábehu nových projektov. Definovanie procesných diagramov výroby, layoutu a taktu výrobných liniek. Príprava a overovanie parametrov pre nové výrobné procesy, kontrola obsahu a kompletnosti výkresovej dokumentácie, 3D dát, a implementácia požiadaviek zo zadávacích listov zákazníka, všeobecne platných technických a bezpečnostných noriem, do plánovania technologického procesu. Tvorba zadávacích listov.
- Analýza technologických parametrov a parametrov výstupu pri jednotlivých procesoch, riešenie technologických a technických problémov, dohľad nad technologickou disciplínou jednotlivých procesov.

- kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
- možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
- vlastná podniková jedáleň s výrazne dotovanými cenami
- možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny
- možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke http://www.sisecam.com.tr/sk/.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4497079  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac