SAP konzultant s ABAPOM

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme SAP konzultanta s ABAPOM.

Náplň práce:
o Komunikácia s budúcimi užívateľmi systému a identifikovanie ich potrieb
o Dokumentovanie požiadaviek zákazníkov a vypracovávanie analýz podľa ich požiadaviek
o Spolupráca s nadriadeným pri navrhovaní postupov riešenia zadaných požiadaviek
o Vytváranie softvérových aplikácii pomocou programovacieho jazyka ABAP
o Podpora a ďalšie rozvíjanie existujúcich softvérových riešení
o Zapracovávanie nových požiadaviek a opravovanie vzniknutých nedostatkov a chýb pri programovaní
o Zabezpečenie testovania funkčnosti softvéru a iných aplikácii
o Školenie používateľov a poskytovanie poradenstva pre správne používanie vytvorených aplikácii
o Tvorba technických dokumentov a testovacích scenárov
o Spolupráca s konzultantami, testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri návrhu a vývoji nových softvérových aplikácii.

zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
13. a 14. plat
sick day
možnosť práce z domácnosti
tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
závodné stravovanie od 1,46€
príspevok na dopravu od 15€ do 150€
náborová prémia do výšky 300€
životné a úrazové poistenie hradené firmou
odmena za odpracované roky
príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
príspevok pre školopovinné deti

Informácie o výberovom konaní

- ovládanie programovacieho jazyka ABAP
- skúsenosť na pozícii SAP konzultanta 2 roky - výhodou
- znalosť SAP modulov: SD, MM, PP, WM, CO, FI, WF - výhodou
- pokročilá znalosť Office (Excel, Word, Powerpoint)
- komunikatívna angličtina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov