Obchodný zástupca - Spišská Nová Ves

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiac- základná mzda závisí od skúseností a znalostí + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov hľadáme človeka, ktorý vie vycítiť obchodné príležitosti a má dobré komunikačné zručnosti.

Hlavnou náplňou práce Obchodného zástupcu je:
- komunikácia so zákazníkmi
- spracovávanie ponúk
- plánovanie konkrétnych projektov so zákazníkmi (napr. spracovanie cenových ponúk, príprava interných podkladov pre projekt, starostlivosť o zákazníka)
- oslovovanie nových potenciálnych klientov a budovanie dobrého mena spoločnosti
- účasť na meetingoch, služobných cestách a výstavách
- spolupráca s kolegami z medzinárodného tímu

- zamestnanie v dynamicky rastúcej spoločnosti
- možnosti osobného a karierného rastu, trvalý odborný rozvoj
- zaujímavá práca medzi odborníkmi
- spolupráca pri riešení výskumných a inovačných projektov a študií
- odpovedajúce ohodnotenie, systém odmeňovania pri plnení úloh
- možný čiastočný Home Office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť poskytujúca laboratórne služby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Tieto požiadavky zodpovedajú ideálnemu kandidátovi. Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát, neváhajte zaslať životopis. Spoločnosť je ochotná poskytnúť profesijný aj osobnostný rast.

Požiadavky:
- dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie (chemický smer - výhoda)
- znalosť moderných analytických techník a metód
- prehľad o trendoch v oblasti farmaceutického priemyslu a životného cyklu liečiv
- znalosť ekonomických ukazovateľov a terminológie (cash-flow, budget, forecasting)
- práca s PC - užívateľská znalosť
- prax v laboratóriu, v oblasti farmaceutickej analýzy/výroby - výhoda
- samostatnosť a zodpovednosť
- strategické myslenie a rozhodovanie
- komunikačné zručnosti a proklientsky prístup
- odolnosť voči stresu
- ochota pracovať aj mimo bežnú pracovnú dobu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov