Konštruktér - mechanika, elektrotechnika, mechatronika

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy záleží od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme konštruktéra, ktorý má skúsenosť s konštrukciou produktu z pohľadu mechaniky, elektriky alebo mechatrniky.

Náplň práce:
- Spolupráca na vývojových projektoch v oblasti vývoja mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov
- Zmenové konania, uvoľňovanie výrobných odchýlok
- Riešenie požiadaviek na zmeny
- FEA analýzy (pevnosť, pružnosť...)
- Spolupráca na FMEA
- Spolupráca pri návrhu testovacích staníc, prispôsobenie testovacích staníc a odporučení
- Technická podpora pre ostatné oddelenia a zákazníkov

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Relokačný príspevok počas 1. roka
- 1 deň možnosť home office, prípadne dohoda

V prípade záujmu, zašlite svoj životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

VŠ I. alebo II. stupňa v odbore – strojárstvo, mechatronika, elektrotechnika
Prax v konštrukcii v automotive
Znalosť PTC Creo Parametric - výhodou
Znalosť Ansys V18.2 – výhodou , prípadne iné programy
Zodpovednosť, technické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov