Pracovník v banke

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
1 000 EUR/hod.Minimálna mesačná mzda od 950 eur + bonus 200 eur + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Vytváranie a udržiavanie vzťahov s klientmi banky,
Poskytovanie poradenstva,
Operatívne riešenie ich požiadaviek,
Profesionálny prístup,

Ročné bonusy
Stravné lístky hradené nad rámec zákona, aj počas dovolenky
Príspevok do DDS
Spoločné eventy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončená stredná škola s maturitou
Komunikatívnosť
Tímovosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4490519  Dátum zverejnenia: 25.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hod.