Jednoduchá práca vo výrobe na 12 tky . Stravné lístky 5.93 a Zabezpečená doprava od Michaloviec

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
739 - 993 EUR/mesiacs príplatkmi za zmennosť- od 893 eur - 993 eur btt. Stravné lístky 5.93. Štedrý odporúčací bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vhodnú pre mužov aj ženy v medzinárodnej spoločnosti v lokalite Priemyselný park Kechnec (Košice - okolie - cca 15 km od Košíc).

ZABEZPEČENÝ AUTOBUS NA TRASE: Michalovce- Močarany-Pozdišovce- Trhovište-Horovce-Hriadky-Vojčice- Milhostov- Trebišov-Nový Ruskov-Plechotice-Čelovce-Egreš-Zemplínska Teplica-Slanské Nové Mesto- Kechnec.

PONUKA PRÁCE:
- obsluha polo-automatizovaných strojov,
- manuálne skladanie komponentov,
- výroba škrtiacich klapiek, čerpadiel,
- vizuálna kontrola komponentov,
- práca sa vykonáva v stoji,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

- práca na 12 hod zmenovej prevádzke: 3 zmenka dlhý, krátky týždeň (víkend voľný).
4 zmenka -denná, nočná, 2 dni voľno

64€ variabilná zložka + cestovné do 50€ + príplatok nočná zmena cca 110€/mesiac + príplatok víkend + nadčas + caffetéria 40€/ročne, na výber stravný lístok v hodnote 5.93 eur ALEBO zvýhodnené stravné za 1.74 eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov