Údržbár (mechatronik) so znalosťou diagnostiky PLC !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 500 EUR/mesiac+ 12,5% dochádzkový bonus + 13,14 - ty plat + príplatky (konečná mzda môže byť i vyššia )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax v oblasti Automotive a poznáte pojmy z oblasti diagnostiky riadiacich systémov a hydraulických a pneumatických obvodov ?
Ponúkame príležitosť pre mechatronika !
Práca na 12 hod. zmeny :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- zabezpečenie bezproblémového rozbehu nových výrobných technológií
- spolupráca v teame špecialistov pri rozbehu zariadenia
- spolupráca na plnení stanovených výkonnostných ukazovateľov
- zodpovednosť za vývoj systému údržby výrobných zariadení (stroje i prípravky)
- spolupráca s ostatnými pracovníkmi pri riešení operatívnych problémov
- zabezpečenie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia a procesu trvalého zlepšovania

- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene
- príplatky za špeciálne činnosti
- možnosť práce nadčas
- poskytnutie ubytovania
- čisté a príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ / VŠ technického zamerania

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti zo strojárskeho prostredia (Automotive veľkou výhodou)
- základná znalosť AJ alebo NJ
- znalosť metód TPM a ich plánovanie
- znalosť systémov Siemens S7 + diagnostika riadiacich systémov
- vedomosti pneumatických a hydraulických obvodov
- skúsenosti v oblasti mechatroniky
- systémový prístup k riešeniu problémov
- orientácia v elektro dokumentácii
- časová flexibilita (pracuje sa na 12 hod. zmeny)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4482938  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac