Zvárač (MIG, MAG)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac+ 20% osobný bonus vypácaný na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme človeka na pozíciu ZVÁRAČ. Jeho náplňou bude:

- obrusovanie, začisťovanie a odmastenie dielcov v rámci ich prípravy na lakovanie;
- zhotovovanie výrobkov pomocou MIG zvárania,
- kontrolovanie predložených technických/výrobných výkresov,
- obsluha zváracích zariadení, ich kontrola a údržba podľa pokynov (pri nástupe na zmenu a po jej skončení)
- kontrola a čistenie pracovného miesta pri nástupe na pracovnú zmenu a po jej skončení,
- detailná kontrola kvality zvarov a obrobkov.

- dochádzkový bonus
- stravné nad rámec zákona (aj za nadčasy)
- bezplatné parkovanie
- priateľský kolektív
- ďalšie zaškoľovanie hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť so zváraním MIG/MAG (zváračský preukaz výhoda, nie podmienka)
- precíznosť
- zodpovednosť
- dobré dochádzkové návyky.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov