Rada sa staráš o kvetiny? Pracuj ako Plant operátor na jednu zmenu v blízkosti Piešťan!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dolný Lopašov
646 - 1 000 EUR/mesiacuvedená minimálna základná mzda sa navyšuje o dochádzkový bonus a výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme ženy na jednoduchú manuálnu prácu v Dolnom Lopašove.

Hlavná náplň práce:
-Jednoduchá manuálna práca výhradne pre ženy ktorá je vykonávaná v sede
-Náplňou práce je rozmnožovanie rastliny pomocou pinzety a skalpela
-Pracuje sa v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) v čase do 7:00 so 15:30 alebo od 6:45 do 15:15
Práca v príjemnom kolektíve s množstvom zamestnaneckých benefitov

- každomesačné vyhodnotenie a koncoročný bonus až do výšky 490 eur
- obedy za 0,83 eur – 80% hradí zamestnávateľ
- dochádzkový bonus 2,80 eur na deň + výkonnostný bonus podľa efektivity práce
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- odmena za skúseností
- nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka
- zabezpečený pitný režim + káva
- team building plus množstvo ďalších aktivít
- letný tábor pre deti zamestnancov zdarma
- poskytnutie a pranie pracovných odevov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

manuálna zručnosť
precíznosť
trpezlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4482220  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac