Priamy nákupca - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 500 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v automobilovom priemysle hľadáme skúseného nákupcu priameho materiálu.

Aká bude náplň Vašej práce?
- Tvorba a aktualizácia existujúcich cien v SAP
- Vyžiadanie cenových ponúk a vyjednávanie ceny pri zmenách množstva a splatnosti vo výrobných sériách
- Úprava dohodnutých dodávateľských kapacít
- Zabezpečenie včasného uzavretia zmlúv a objednávok na nástroje, služby a materiály
- Zosúladenie s SQD (Supplier Quality Development) na implementáciu Lean projektov, vedenie workshopov na optimalizáciu nákladov s dodávateľmi
- Koordinácia opatrení na zabezpečenie nepretržitého zásobovania výroby
- Iniciácia a kontrola opatrení v prípade kritických dodávateľov a platobnej neschopnosti dodávateľov
- Zodpovednosť za komunikáciu a odsúhlasenie dodávateľských kapacít
- Zabezpečenie kompenzačných platieb dodávateľom v prípade reklamácií, prerušenia výroby alebo nezrovnalostí v preprave a baleniach
- Pravidelný reporting, sledovanie KPI a hodnotenie dodávateľov

- Garantovaný 13. plat
- Ročný bonus
- Možné stravovanie v kantíne
- Príplatky za výkon práce mimo pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod.
- Možnosť kariérneho rastu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

- Najmenej 2 roky skúseností s manažmentom/nákupom priameho materiálu v - - automobilovom priemysle
- Výborná znalosť MS Office
- Skúsenosť s prácou v SAP (ideálne modul MM) je výhodou
- Vynikajúca komunikácia v anglickom jazyku (nemecký jazyk navyše je výhodou)
- Analytické a strategické myslenie
- Ochota cestovať (v rámci Slovenska aj zahraničia)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov