LEAN Manager ( Špecialista štíhle výroby)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
1 300 EUR/mesiacVaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame (celková výška mzdy závisí od Vašich skúseností a vie byť vyššia ! )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti?
Ponúkame mladý kolektív, otvorenú komunikáciu a príležitosť sebarealizácie.
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba nových procesov a zlepšovanie už existujúcich procesov
- spolupráca pri tvorbe procesných smerníc
- vedenie KAIZEN projektov a ich kontrola
- odstraňovanie plytvania a optimalizácia procesov /výrobných aj nevýrobných /
- návrh riešení na zefektívňovanie procesov
- analýza časových námerov a vytváranie snímok pracovného dňa
- zaškoľovanie zamestnancov na jednotlivé nástroje štíhlej výroby
- špecifikácia a objednávanie konštrukčných materiálov
- tvorba layoutov výrobných a nevýrobných priestorov (Autocad, Visio)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- bezplatné kurzy anglického jazyka
- kariérny rast
- team buildingy - firemný večierok na rôzne témy, športový deň /aj pre rodinných príslušníkov/
- príspevok do DDS, bezplatné vstupy na krytú plaváreň
- pružný pracovný čas
- každoročné prehodnotenie platu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- techniky štíhlej výroby, (implementácia min. 2 projektov)
- znalosti koncepcie štíhlej výroby a metodiky zlepšovania
- ANJ aktívne
- 5S Kaizen, 6-Sigma celkového manažmentu kvality (Total Quality Management), Celkovej preventívnej údržby (Total Preventive Maintenance), Mapy toku hodnôt (Values Stream Map), diferenčná analýza
komunikačné zručnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, asertivita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4477993  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac