Project Manager (silnoprúd, slaboprúd, TZB)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho lukratívneho klienta a TOP zamestnávateľa na Slovensku hľadáme človeka na pozíciu Projektového Manažéra. Jeho náplňou bude:

-spolupodieľanie sa na príprave projektov od zadania, cez kalkulácie, prípravu podkladov na výberové konania vrátane kompletnej administratívy;
-komunikovanie s dodávateľmi, kontrola harmonogramu prác + finančného harmonogramu;
-modernizácia a rekonštruovanie VZT, vykurovania, chladenia, MaR, ELI, zabezpečenie pravidelného servisu a údržby v objektoch, logistických centrách a prevádzkových budovách;
-analýza prevádzkových problémov a návrh riešení;
-príprava podkladov na kontrolu nákladov a kvality stavebných úprav/výstavby nových objektov.

kontrakt na dobu neurčitú
služobné auto aj na súkromné účely
Multisport karta
bezplatné jazykové vzdelávanie
flexibilný pracovný čas, aj home office
vitamínový balíček, darček k narodeninám....
referral bonus

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ II. Stupňa stavebného/elektrotechnického zamerania (TZB, slaboprúd, silnoprúd)
Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
Anglický/Nemecký jazyk na úrovni min. B2
Silné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Vodičský preukaz sk. B
Flexibilita
Samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov