Testing inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 400 EUR/mesiacvýška finálnej mzdy závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za proces testovania produktov vyrobených v spoločnosti
- Zodpovednosť za proces testovania materiálov použitých vo výrobnom procese
- Sledovanie procesu testovania produktov a materiálov a ich vylepšovanie v prípade potreby za účelom zlepšovania KPI a dosiahnutia cieľov.
- Spolupracovanie s vývojovými testing tímami divízie, ako aj s technickou podporou dodávateľov jednotlivých zariadení pri rozbehu jednotlivých projektov.
- Vyvíjanie, vylepšovanie a testovanie procesov a postupov.
- Reportovanie problémov a chýb s cieľom zlepšiť produkt.
- Podpora a zabezpečovanie WCM aktivít.
- Denné sledovanie KPI za účelom zistenia stavu testovacích strojov v zodpovednosti. V prípade problémov pracovanie na ich odstránení, hľadaní koreňovej príčiny, riešenia, plánovanie a realizácia nápravných opatrení.

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Program odporúčaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie technického stupňa - elektronika/elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

- Znalosť na úrovni používateľa: Excel
- Začiatočnícka znalosť: Word, PowerPoint, Outlook, Paint/Gimp alebo príbuzné aplikácie.
- Výhodou: komunikácia v anglickom jazyku (možnosť zdokonalenia popri zamestnaní)
vzdelanie, technického zamerania – elektrotechnika/elektronika
- znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie
- znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností
- vysoká technická zručnosť, samostatnosť
- veľká ochota a rýchlosť pri získavaní a učení sa nových odborných zručností
- znalosť Testand alebo Matlab PODMIENKOU

splnenie aspoň 2 podmienok:

- skúsenosti s prácou s elektronikou
- skúsenosti s vývojom elektrotechnických zapojení (napr. ako hobby – zosilňovače, Arduino a pod...)
- skúsenosť s prácou s rôznymi meracími prístrojmi, aspoň teoretická znalosť komunikácie medzi meracími prístrojmi a PC.
- znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test, funkčný test, kamerový test.
- skúsenosť s prácou v Labview alebo Teststand
- znalosť programovania aspoň jednom akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM, SQL, ...)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov