Nastavovač strojov. Pracovná zmluva na dobu neurčitu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
1 300 - 1 500 EUR/mesiacPriemerná mzda je od 1300-1500 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
nastavovanie strojov,
kontrola výrobkov,
značenie meraných hodnôt
dodržiavanie BOZP

Pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Zabezpečené ubytovanie,
Príplatky,
zvýhodnený príspevok na stravné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Technická zručnosť,
manuálna zručnosť,
čítanie technickej dokumentácie,
zodpovednosť,
samostnanosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov