RPA Engineer (skúseností s RPA - výhodou, dôležitý je však technický backround!)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac+ Uvádzaná mzda je minimálna a vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
▪ End2End vývoj komplexného RPA riešenia pokrývajúceho celý životný delivery cyklus
▪ Poskytovanie služieb súvisiacich s RPA zákazníkom, ako sú školenia, konzultácie, obchodné analýzy
▪ Rozvoj vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi
▪ Vlastníctvo, zlepšovanie a presadzovanie štandardov vývoja a prevádzky
▪ Analýza pokročilých technológií a nových POC
▪ Aktívny príspevok k výskumu a vývoju pre riešenia RPA ako ML/AI, inteligentná extrakcia dát, API, VBO
▪ Hodnotenie a realizácia zlepšení procesov na zabezpečenie zníženia nákladov a zvýšenia efektívnosti a/alebo kvality.
▪ Oprava chýb a nasadenie žiadosti o zmenu

- výkonnostný bonus
- cafeteria benefit system alebo multisport karta
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- sick days
- práca z domu
- možnosť vzdelávať sa
- možnosť kariérne rásť
- teambuildingy a firemné akcie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
▪ Minimálne 2 roky programovacích jazykov (Visual Basic .Net, C#, SQL)
Nice to have:
▪ Skriptovacie jazyky Python/JavaScript/PowerShell
▪ Skúsenosti RPA s najbežnejšími nástrojmi RPA (napr. Blue Prism, UI Patch, Automation Anywhere) alebo s inou automatizáciou procesov
▪ SAP – znalosť tvorby databáz/dátových polí/tabuľiek/reportov
▪ Skúsenosti s obchodnými procesmi a prevádzkou finančného centra zdieľaných služieb
▪ Poradenstvo pre interného alebo externého zákazníka

Akú osobnosť hľadáme:
▪ Schopnosť pracovať samostatne aj v tímovej spolupráci
▪ Silné analytické a koncepčné schopnosti
▪ Pripravenosť cestovať (až 30%)
▪ Flexibilita
▪ Zodpovedný, vysoký výkon, prístup orientovaný na výsledok a zákazníka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov