Obchodno-technický zástupca pre Česko !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 400 EUR/mesiac+ % z predaja nových projektov, ročné bonusy /výška konečnej výšky mzdy závisí od Vašich skúseností !!!/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného obchodníka !
Máte charizmu, viete nájsť s klientom spoločnú reč a otvoriť dvere k obchodným príležitostiam ?
Máte technické myslenie a zameranie na priemysel ?
Tak máte príležitosť stať sa úspešným a skvele zarábať !

NÁPLŇ PRÁCE:
- aktívne vyhľadávanie potenciálnych nových zákazníkov
- oslovovanie potenciálnych zákazníkov, prezentovanie výrobných možností
- zisťovanie komplexných potrieb klientov - získavanie dopytov
- budovanie dlhodobých obchodných vzťahov založených na vzájomnej dôvere
- komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, výrobou a hľadanie vhodného technického riešenia
- marketingové aktivity súvisiace priamo s obchodom
- obchodné stretnutia

- práca v mladom aktívnom kolektíve
- motivačný provízny systém odmeňovania
- služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
- možnosť bezplatného vzdelávania a osobného rozvoja
- možnosť podieľať sa na rozvoji obchodného oddelenia a smerovaní obchodných aktivít spoločnosti
- služobné auto + palivová karta + telefón, notebook
- príspevok na stravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- príjemné "priateľské" vystupovanie
- dynamika
- skúsenosť s akvizíciami

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4473548  Dátum zverejnenia: 27.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac