CNC operátor /výrobný pracovník priamo do kmeňa !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
1 000 EUR/mesiac+ Náborový príspevok od 300€ do 600€ + dochádzkový bonus 40€/mesiac, príplatky za produktivitu a kvalitu. V prípade nadčasu preplácané / +35%hod./ +príspevok na dopravu pri dochádzaní vlastným vozidlom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti zo strojárskej výroby ?
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha CNC strojov a zariadení / vyrezávanie tvarových a ohýbaných dielov /
- práca s rôznymi materiálmi - hliník, pozinkované železo, železo a nerezová oceľ
- obsluha lisovacieho stroja na ohýbanie dielov
- obsluha bodových zváračiek, píl, vŕtačiek
- kontrola výrobkov podľa noriem a kvality vyrobených kusov
- dodržiavanie pracovného postupu

Práca na zmeny.

- práca priamo ako kmeňový zamestnanec
- náborový príspevok od 300€ do 600€
- každoročne dovolenkový a vianočný bonus
- navýšenie mzdy na rok 2023 až do 10% (podľa inflácie)
- zabezpečená doprava priamo do areálu firmy alebo príspevok na dopravu
- ubytovanie zadarmo (v prípade dochádzania na týždňové turnusy)
- stravné lístky v hodnote 5,50 € alebo možnosť stravovať sa vo firme (doplatok 1,35€ / obed/
- 1x do mesiaca ovocný deň, 150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare
- odmeňovanie zamestnancov krvi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

- prax s niektorými zariadeniami: CO2 lasery, ohraňovací lis, elektrické a pneumatické ručné brúsky, ohýbačky rúr /- vítané/

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4471947  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac