Procesný inžinier

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
1 300 EUR/mesiacod 1300€ brutto / finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Procesný inžinier:
• Procesný inžinier je osoba určená na riadenie všetkých aktivít, ktoré sú mimo bežných operačných postupov.
• Vedie priradenú industrializáciu a zavedenie nového produktu do prevádzky. Koordinuje výrobný tím od fázy ponuky až po uvedenie produktu na trh (SOP + 6 mesiacov) zabezpečujúc dosiahnutie cieľov kvality / časovania / nákladov pre industrializáciu aj výrobu.
• Účastník / vedúci (v závislosti od projektových míľnikov / industrializačných fáz) / zákazníkov / dodávateľov pre priemyselnú produkciu a zavedenie produktov / procesných úprav.
• Garant plánovania, posudzovania a implementácie výrobných procesov výrobkov podľa požiadaviek zákazníka a interných požiadaviek a postupov.
• Podporuje jednotlivé tímy v priebehu výrobného / procesného zlepšovania počas fázy masovej výroby.
• Podporuje a realizuje aktivity WCM. Zabezpečuje implementáciu Simultanného inžinieringu vedúceho k implementácii aktivít EEM / EPM, WPI a dosiahnutie priemyselných cieľov (Kvalita - Cena - Doručenie)
• Riadi presuny priemyselných technológií a procesov
• Zabezpečuje školenie všetkých osôb súvisiacich s novým procesom (výroba, údržba, kvalita, nepriamych pracovnikov a zamestnancov).

Byť súčasťou dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Program odporúčaní

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské technické vzdelanie v oblasti strojného inžinierstva

Počet rokov praxe

4

• Skúsenosť z automobilového priemyslu; 5 až 8 ročné skúsenosti vo výrobnom procese, technológii a testingu, kvalite, logistike a zariadeniach.
• Štandardy automobilového priemyslu.
• Projektový manažment.
• Základné ekonomické znalosti.
• Riešenie problémov a použitie nástrojov neustáleho zlepšovania.
• Práca so SAP.
• Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS.
• Posúdenie rizík
• Kontrola projektov a protiopatrenia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov