Máte skúsenosti s kvalitou a logistikou? Baví Vás byť leaderom skupiny? Ponúkame Vám prácu v Žiline!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celú zmenu , koordinácia podriadených zamestnancov
Kontrola a objednanie materiálu v potrebnom množstve a jeho vyloženie
Zodpovednosť za nepretržité dokladanie výrobných liniek tovarom
Spravovanie zmien výrobných plánov v spolupráci s logistickými členmi
Použitie programov CLS a MES, kontrola a tlač sekvenčných plánov
Zdieľanie dôležitých informácií- údaje o sklade, reklamácie a sťažnosti
Komunikácia so zákazníkmi
Zodpovednosť za celkovú kvalitu výrobkov, kontrolu produktov,...
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov, triedenie nezhodných výrobkov
Nahlasovanie problémov na zmenách nadriadeným
Ďalšie pridelené úlohy
Kompletné zaškolenie na pozíciu
Práca na 3 zmeny

Dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy
Príspevok na dopravu do zamestnania
Stravné lístky v hodnote 4,8€
Príjemný kolektív
Kompletné zaškolenie zamestnancov
Možnosť kariérneho postupu
Starostlivosť koordinátora
Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci
Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie v odbore - technické zameranie, kvalita, logistika
Ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka)
Ochota pracovať nadčas
Skúsenosť s riadením vysokozdvižných vozíkov (platný preukaz výhodou)
Lojálny prístup
Logické a technické myslenie
Samostatnosť
Anglický jazyk výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov