Reagujte bez životopisu

Už ste len krok od novej práce, možnosť skráteného či plného úväzku, obedy za 1€, mzda od 1295€(Pracovník reklamačného oddelenia)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 295 EUR/mesiaczákladná hodinová mzda 6€ +dochádzkový bonus 20%, 100 € darčekové poukážky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v stoji, reklamácia zásielok, práca s PC a skenerom
- bez nutnosti praxe, vhodné pre mužov aj ženy, či pre absolventov

zmenová prevádzka - práca možný aj len počas týždňa, sobota + nedeľa sú voľné, ranné alebo nočné zmeny
plný úväzok : 4 dni v týždni 10 hodinové zmeny ( pracovný fond: 38,68 hodín )
skrátený úväzok : 3 dni v týždni -10 hodinové zmeny ( pracovný fond 29.01 hodín)

- nie je potrebná prax, práca vhodná aj pre absolventov
- zabezpečená doprava do práce a z práce
- hradená lekárska prehliadka
- práca na trvalý pracovný pomer, mzda vyplácaná do 15.dňa v mesiaci
- koordinátor agentúry k dispozícii počas všetkých zmien priamo na pracovisku

Zvýšená hodinová mzda 6 € + mesačný bonus vo výške -20 % za dochádzku
Navýšenie mzdy po 1.roku na 6,20€/ hod, po 2.roku na 6,40€

príplatky : nadčas - 25% z priemerného zárobku
sviatok - 100% z priemerného zárobku
nočná práca - 1,43 €/hod.

Zaregistrujte sa rýchlo a pohodlne z domova : https://tinyurl.com/AMZReg

Ďakujeme vám za zaslanie vašich životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorý absolvujú telefonický rozhovor s našimi recruitermi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov
- základná znalosť práce s PC,
- schopnosť čítať a písať v slovenskom jazyku
- dobrý zdravotný stav, nakoľko je to práca v stoji a aj na nočné zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4469354  Dátum zverejnenia: 15.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 295 EUR/mesiac