Inžinier kvality laboratória

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Kechneci obsadzujeme pracovnú pozíciu Inžinier kvality laboratória. Toto by bola Vaša náplň práce:

- Vykonávanie laboratórnych meraní a analýzy odchýlok a iniciovanie následných nápravných opatrení v súlade s požiadavkami zákazníka
- Spolupráca a podpora pri vykonávaní analýz s ostatnými oddeleniami s cieľom eliminovať príčiny vzniku odchýlok
- Zodpovednosť za kalibráciu meracích zariadení
- Navrhovanie zlepšení
- Účasť na kontrole kvality produktov, procesov a postupov
- Zodpovednosť za štatistické vyhodnocovanie a následná prezentácia výsledkov analýz, udržiavanie databázy v súlade s internými požiadavkami
- Implementácia požiadaviek zákazníka a VDA štandardov
- Účasť na auditoch v oblasti zodpovednosti
- Dodržiavanie Etického kódexu
- Ďalšie povinnosti a zodpovednosti, ktoré sú pridelené.

- Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- 13-ty plat
- Príspevok na cestovné
- Zvýhodnené stravovanie
- Flexibilná pracovná doba
- Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
- Multisport karta
- Príplatky podľa Zákonníka práce
- Kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilová výroba

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Pokročilá znalosť elektroniky, circuit diagramov a layout
- Znalosť meracích technológii a analýzy spajkovaných plošných spojov
- Znalosti v oblasti meracej techniky a analýzy osadených dosiek plošných spojov na úrovni komponentov
- Znalosť analytických nástrojov a techník
- Znalosť spracovania obrazu je výhodou
- Základná znalosť LabView, CANoe, UART, SAP, iTAC je výhodou
- Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení problémov
- Všeobecný prehľad v oblasti elektroniky a technické myslenie
- Pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- Skúsenosť práce v SAP

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov