Produktový inžinier pre elektronické a elektrické komponenty

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
2 100 EUR/mesiac(od 2 100 € v závislosti od skúseností a zručností kandidáta + 50 % z 13. platu + ročný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne spoločnosť v Senci, hľadáme skúseného Produktového inžiniera elektronických a elektrických komponentov.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za riadenie životného cyklu elektronických a elektrických komponentov
• Zabezpečenie kontaktu medzi výrobou a dizajnom v technických otázkach (elektronika, elektrické komponenty produktov)
• Zabezpečenie nepretržitej podpory oddeleniu nákupu (napr. hodnotenie a posúdenie alternatívnych dodávateľov a výrobcov, hodnotenie a posúdenie EOL, zastaraných dielov a pod.)
• Komunikácia výsledkov medzi dodávateľom, výrobným závodom a R&D
• Proaktívna včasná analýza kritických komponentov, ich špecifikácia a návrh alternatív
• Zodpovednosť za technickú a metodickú podporu pre ostatných technikov

• 50 % 13. platu bez ohľadu na výsledky spoločnosti
• Ročný bonus
• Príspevok do DDS
• Finančná odmenu za senioritu
• Referral bonus 1 000 €
• V prípade práce nadčas príplatky nad rámec zákona
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákona
• Stravné lístky v hodnote 5,10 €
• Bezplatné školenia v rámci pracovnej doby
• Home office (po dohode)
• Finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• Možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít, Multisport karta
• Príležitostné služobné cesty
• Zamestnanecká autobusová doprava (PK - SC, SC - PK)
• Práca v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá už viac ako 40 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov, vyrábajúca stroje a zariadenia na báze senzorov, ktoré triedia a spracovávajú materiály v recyklačnom, potravinárskom a ťažobnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Plynulá angličtina (C1) podmienkou
• Vyhláška § 23 v zmysle 508/2009 Z.z. PODMIENKOU
• VŠ vzdelanie 2. stupňa s technickým zameraním
• min. 5-6 rokov odbornej praxe (inžiniering strojov, elektroinžiniering,…)
• Technická a počítačová gramotnosť
• Znalosť DSP, uP FPGA, CCD, LED, Laser, systémy priemyselného videnia výhodou
• Ovládacie panely/rozvádzače
• Samostatnosť, kreatívne myslenie, proaktívny prístup
• Skúsenosti z iných technických odborov, hlavne zo strojárstva, umožňujúce komplexné riešenie problémov
• EN 60204-1, EN61439-1,2,3 výhodou, nie podmienkou
• NFPA 70/79, UL 508/508A výhodou, nie podmienkou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov