Aplikačný špecialista

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s novými technológiami a aplikáciami? Hľadáme človeka do tímu Aplikačnej podpory. Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude aj sledovanie a udržiavanie kvality prevádzkovaných aplikácií (napríklad Internet Banking, Mobile Banking, Open Banking..) a služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov.

Tvoja náplň práce:
• administrácia, konfigurácia a optimalizácia prevádzky zverených IT aplikácií
• správa (prevádzka, monitoring, maintenance, patch, upgrade) aplikačných serverov
• poskytovanie technickej podpory pre zverené aplikácie na L2 úrovni
• spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov, požiadaviek s ostatnými oddeleniami
• úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja a dodávateľmi
• spolupráca pri návrhu a implementácii automatizácie riešení
• identifikovanie neefektívnych prevádzkových činností
• učenie sa a zbieranie nových technológií pre rast agilného vývoja
• súčinnosť pri vzdelávaní, mentoringu, know-how sharingu

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch banky
• motivačné nadštandardné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hlavné požiadavky na kandidáta:
• základná znalosť Aplikačných serverov typu Apache, Tomcat, JBoss EAP
• základná znalosť a skúsenosť s prácou a skriptovaním v UNIX/Linux/Solaris prostredí
• základná znalosť Web servisov a SOA architektúry
• základné znalosti práce s SQL nad databázou Oracle, PostgreSQL
• skúsenosti s monitorovacími nástrojmi sú výhodou (Splunk, Dynatrace, Nagios...)
• skúsenosť s kontajnerovou platformou RedHad OpenShift a prevádzkovaním aplikácií na tejto technológii sú výhodou
• skúsenosti s cloud prostredím sú vítané

Výhodou je:
• skúsenosť s prácou Aplikačného špecialistu
• znalosť ITSM procesov a ITIL
• komunikatívnosť a drive pri riešení prevádzkových problémov
• anglický jazyk
• spoľahlivosť, dôslednosť, tímovosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4466055  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac