Reagujte bez životopisu

Sme poslom darčekov, ktoré neboli doručené! Nastúp ihneď po pohovore a pomôž nám vykúzliť čarovné Vianoce.Práca na plný alebo skrátený úväzok-skladník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 295 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadajú sa šikovní kolegovia, ktorí by mali v náplni práce naskladňovanie tovaru, prácu s nedoručenými či vrátenými zásielkami od zákazníkov a ich skenovanie do systému.

Pracujete len 4 dni v týždni v zmenovej prevádzke na trvalý pracovný pomer, na denné a nočné zmeny. Víkendy si môžete užívať s rodinou.
Možnosť výberu úväzku:
* 4 dni v týždni 10 hodinové zmeny ( pracovný fond: 38,68 hodín )
* 4 dni v týždni 8 hodinové zmeny ( pracovný fond: 30 hodín )
* 3 dni v týždni 10 hodinové zmeny ( pracovný fond 29.01 hodín)
* 5 dní v týždni 8 hodinové zmeny ( pracovný fond: 37,5 hodiny )

Za svoju prácu získate základnú hodinovú mzdu je 6€ + 20 % dochádzkový bonus a ročný bonus

Zaregistrujte sa rýchlo a pohodlne z domova : https://amazon.force.com/BBJobDetails?Agency=1&isApply=1&reqid=a0R4U00000FS22w&setlang=sk_SK

- zabezpečená strava - vždy na výber z 3 teplých jedál
- darčekové poukážky pre zamestnancov s dobrou dochádzkou až 100 €
- nárok na zľavy vo vybraných prevádzkach ( drogérie, kníhkupectvá, potraviny, online e-shopy)

Odporúčací bonus 500€ - ak si aktívny zamestnanec, alebo nastúpiš cez nás, odporuč do 11.12. známeho, do 28.2.2023 maj 90% dochádzku bez absencie a 500€ získate obaja

Pre viac informácií nás kontaktujte denne od 8:00 do 16:00 hodiny na bezplatnej infolinke 0800 200 100.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov
- základná znalosť práce s PC, čítať a písať v slovenskom jazyku
- dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4463595  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 295 EUR/mesiac