Urgent :Teamleader pre výrobu do kmeňa ( oblasť zváranie, meranie, lisovanie )

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 200 EUR/mesiacuvedený plat je minimálny základ. Prehodnocuje sa na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by bolo Vašou náplňou práce?

*Zabezpečenie plnenia výrobného plánu s ohľadom na špecifiká výrobnej oblasti - zváracia linka, meranie kvality, práčky atď.
*Zodpovednosť za bezpečnosť pri práci na zverenom úseku.
*Zabezpečenie dosahovania stanovených cieľov v oblasti bezpečnosti, kvality, dodávok, nákladov, morálky a životného prostredia, ako aj sledovanie a ovplyvňovanie trendov (analýza, návrh opatrení).
*Priame podieľanie sa na výrobných aktivitách, zaskakovanie a podpora na operáciách.
*Kontrola dodržiavania JES listov, vizuálnych pomôcok, PKP a AMOP plánov, AMOP čistiacich plánov atď
*Zodpovednosť za štandardizovanú prácu: zabezpečenie súladu, kontrola, podpora operátorov.
*Hľadanie možností zlepšenia na oblasti, podpora zlepšovacích návrhov a zavádzanie zlepšení do praxe.
*Zabezpečenie efektívneho priebehu zmeny, tímovej práce v rámci a medzi jednotlivými zmenami, plánovanie a organizovanie pracovníkov na výr. operáciách, ich podpora a efektívne odovzdanie zmeny.
*Zdieľanie informácii, vedenie tímových mítingov.
*Evidencia dochádzky, odovzdanie podkladov na spracovanie v stanovenom termíne, kontrola dodržiavania pracovného poriadku podriadených pracovníkov.
*Spoluúčasť na zmenách a reorganizácii pracovných systémov a na zmenách vo výrobe
* Tréning a zaškolenie operátorov podľa metódy „Tréning vo výrobe“.

Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). veľmi štedrý odporúčací bonus , kariérny program a iné benefity. Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Požiadavky na zamestnanca

-Skúsenosti s vedením pracovného tímu min 2 roky.
-Skúsenosť s riešením technických problémov v prostredí automotive, strojárstva, výroby
-Ukončené stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním.
-Vedomosti o postupoch a procesoch vo výrobných technológiách, čítanie technickej dokumentácie.
-Minimálne 2 roky praxe v oblasti výroby, montáže, dlhšia skúsenosť je výhodou.
-Anglický jazyk – základná znalosť – výhodou
-PC zručnosti (MS Office, SAP výhodou).
-Komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti, zodpovednosť, motivácia, vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresových situácií.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov