Aktuár a poistný matematik v IT

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
2 100 EUR/mesiacKonkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vývoj softvérových riešení pre oblasť poistenia pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov v jazyku Java.
• Podieľanie sa na vývoji systému pre správu poistných zmlúv v oblasti životného poistenia.
• Analýza a optimalizácia IT systémov a ich procesov v rámci projektov.
• Programovanie matematického jadra (core) systému.
• Vytváranie špecifických odborných konceptov pre zákazníkov a optimálnych scenárov riešení pre vývoj, rozširovanie a integráciu poistno-matematických a administratívno-technických systémov.
• Zodpovednosť za matematické testy.
• Zabezpečenie kvality kódu a jeho optimalizácia.
• Proaktívne riešenie problémov, analýza ich príčin a navrhovanie preventívnych opatrení.
• Zdieľanie získaných poznatkov z oblasti vývoja s kolegami.

▪ možnosť práce z domu
▪ atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
▪ odmeňovací a prémiový systém
▪ dovolenka nad rámec
▪ pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
▪ každoročne deň plateného voľna 31. 12.
▪ podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
▪ kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
▪ firemné podujatia
▪ príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov.
• Znalosti z oblasti poistnej matematiky.
• Ovládanie nemeckého jazyka výhodou.
• Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícii poistného matematika/aktuára.
• Výhodou sú skúsenosti s programovaním (Java – možnosť zaškolenia), ochota zorientovať sa v danej oblasti.
• Skúsenosti s návrhom a implementáciou poistno-technických softvérových produktov, koncepciou a realizáciou matematických testov.
• Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov