Hľadáme Launch coordinátora so skúsenosťami v automotive.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, TOP TIER 1 automotive dodávateľa hľadáme Launch koordinátora so skúsenosťami v automotive.

Náplň práce:

- neustále zlepšovanie výrobných procesov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji
- optimalizácia výrobných procesov
- zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz
- koordinovanie tímu procesných inžinierov pri zavádzaní technických zmien a optimalizácií výrobných procesov (FMEA, VAVE)
- komunikácia so zákazníkom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny a ich koordinácia, príprava nákladov spojených s technickými zmenami

• práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• letný a zimný bonus
• mesačný bonus
• bezplatné jazykové kurzy
• príjemný pracovný kolektív
• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je špičková medzinárodná spoločnosť, ktorá je TIER 1 dodávateľom pre najväčšie svetové značky výrobcov osobných automobilov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme
- znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP
- skúsenosť v oblasti projektového manažmentu výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov