Logistický plánovač pre Automotive sektor

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 500 EUR/mesiackonkrétna výška mzdy záleží od skúseností kandidáta /môže byť i vyššia/ + 12,5 % mesačný bonus + zimný a letný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta - hľadáme výnimočného kandidáta !
Klient je z oblasti výroby pre automotive sektor.

NÁPLŇ PRÁCE:
- riadenie a koordinácia denných dodávok materiálov od dodávateľov
na úrovni TIER 1
- plánovanie dodávok materiálu na zabezpečenie dennej výroby
- pri zmene plánu výroby vyplývajúcej od zákazníka tieto premieta do plánu na zabezpečenie dodávok materiálu
- práca so zákazníckymi portálmi
- priebežná kontrola plánovania dennej dodávky pre zákazníka
- spolupráca a riešenie dodávok s dodávateľskou a prepravnou firmou
- zabezpečovanie hmotných dodávok v systéme JIT
- zabezpečovanie inventarizácie materiálu
- určovanie toku materiálu po dohode s pracovníkmi výroby
- pravidelné informovanie dodávateľov o požiadavkách na materiál formou odvolávok
- zabezpečovanie mimoriadnych požiadaviek formou písomných objednávok
- riadenie a koordinácia cycle count na pridelených dieloch

- práca v medzinárodnej stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možný Homeoffice
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- 13 a 14 plat podľa hospodárskych kritérií spoločnosti
- Mesačné prémie
- Príspevok na stravovanie
- Vernostný bonus
- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Firemné akcie
- bezplatná autobusová doprava + zabezpečenie ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax aspoň 2 roky na podobnej pozícii, ideálne z automotive sektoru
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)
- MS office - Microsoft Outlook, Word, Excel - pokročilá
- samostatnosť, tímová práca, zodpovednosť, kreativita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435472  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac