Nastavovač strojov / Strojník baliacich procesov 1 250€ Ubytovanie zadarmo!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 250 EUR/mesiacod 5,50€ / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku.

Čo bude Vašou náplňou práce :
- preberanie zmeny, komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny , aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny
-znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod.
-zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.
- príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku.
-manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom.
-senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu.
- vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou
-povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení .
-všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.

- prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy - rizikové príplatky - príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, - zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy - stravné v hodnote 4,80€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta - stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní - hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky - zabezpečenie potravinárskeho preukazu - starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) aj počas celého trvania PP

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Skúsenosti s nastavovaním strojov - výhodou
Skúsenosti z výrobného procesu - výhodou
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov