Údržbár vo výrobe s praxou, nástup ihneď, mzda od 7€/h + bonusy, Bratislava

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 200 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda 7€/h brutto (prítomnostný BONUS 6€/smena) + možnosť ďalšieho BONUSU 140€ v prípade odpracovania celého mesiaca bez absencie Práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla.
Vašou náplňou práce ako údržbára bude:
- pravidelná kontrola a údržba výrobných liniek a zariadení
- hlásenia nadriadenému o stave zariadení a potrebe opráv
- prestavba výrobných liniek pri zmene výroby - mechanická časť
- plánovanie opráv výrobných liniek v súlade s plánom výroby a plánom údržby
- v prípade technologickej poruchy okamžitá spolupráca s nadriadeným a čo najrýchlejšia oprava
- zodpovednosť za poriadok a čistotu výrobného zariadenia po skončení údržby
- spolupráca pri inštalácií nových zariadení
- zodpovednosť za poriadok a čistotu zverených priestorov

- Počas prvých 2 mesiacov práca len na rannej zmene od 6:00 - 14:00 od pondelka do piatku, po zaučení prechod na 3 zmennú prevádzku + bonus za mesačnú dochádzku
- neskôr po prestupe na 3 zmennú prevádzku ďalšie bonusy

Práca v stabilnej spoločnosti
Dobrá MHD dostupnosť /možnosť parkovania
Závodná jedáleň
Možnosť prestupu do kmeňa po 3 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosť s prácou na údržbe vo výrobe minimálne 2-3 roky
- technické myslenie
- zodpovednosť a dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov