Laserové obrábanie kovov! Nástupný plat až 1270€ rovno do kmeňa

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 270 EUR/mesiac20% osobnostné ohodnotenie + 70€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je nemecká spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a vývoju frézovacích strojov pre automobilky.
Hľadá novú posilu do zabehnutého tímu profesionálov.
Náplňou práce je:
- Obsluha laserovej gravírovačky
- Obsluha rezačky
- Obsluha CNC strojov
- Kontrola a údržba zverených strojov
- Výstupná kontrola vyrobených kusov
- Potrebná skúsenosť s elektroinvazívnym obrábaním kovov (rezačky, drátorez)
- práca na 3 zmeny PO-PI VÍKENDY VOĽNÉ - 7,5 h pracovný čas

- výborná lokalita na MHD dostupnosť aj parkovanie
- závodná jedáleň
- skvelý kolektív
- nástup rovno do kmeňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika/ strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Práca je pre Vás vhodná ak máte:
- 3 roky praxe s obrábaním kovov
- Technické alebo strojárske vzdelanie
- Tímového ducha
- Zodpovednosť
- Ochotu učiť sa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov