Materiálový manipulant v Sučanoch na 2 zmeny! Hľadáme aj absolventov bez praxe!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sučany, Martin
Termín nástupu
Ihneď
810 - 870 EUR/mesiacZákladná mzda 810 - 870€/mesiac brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent a hľadáš prácu v sklade? Vieme ťa zaučiť!
Máš prax v sklade? Ukáž sa a vynikni!

Čo bude tvojou úlohou?
zabezpečenie obehu materiálu,
preberanie materiálu zo skladu a jeho následná kontrola,
fyzická kontrola správnosti materiálu,
distribúcia chýbajúcich materiálov na konkrétne zákazky a oddelenia,
obsluha vysokozdvižného vozíka, žeriavu, elektrického vozíka,
preprava prázdnych vozíkov, paliet, ohrádok, kanbanov z výroby späť do skladu,
pozícia je vhodnejšia pre mužov vzhľadom na bremená
Pracuje sa na 2 zmeny - ranná a poobedná - bez nočných!

Priemerná mzda 940 - 1000€ brutto/mesiac + Bonusy
Základná mzda 810 - 870€/mesiac brutto + príplatky
+ dochádzkový bonus 100€ mesačne
+ mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene
+ 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
+ ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti)
+ bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá
+ zabezpečenie kurzu na VZV, žeriavy a ostatné vozíky
+ doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
+ Kompletné zaškolenie a pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...)
+ Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok
+ Stravné lístky 4,80 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba v elektrorechnike

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť,
Zodpovednosť,
Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov