Výrobno-prevádzkový riaditeľ.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
4 000 EUR/mesiacMzda je možná vyššia a je závislá od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu "Výrobno-prevádzkového riaditeľa", ktorý má skúsenosti s kusovou výrobou, rozumie procesom a ich zlepšovaniu, je prirodzenou autoritou a má záujem priniesť svoje know-how do prostredia spoločnosti, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu.

Vaša pracovná náplň bude:

- podieľať sa na rozvoji a stratégií spoločnosti v oblasti výroby a motivovať existujúci tím k splneniu cieľov,
- vedieť prijať výzvy, počúvať a komunikovať s tímom a dohliadať na procesy tak, aby bola dodržaná kvalita, náklady a časový plán dodania tovaru pre zákazníka,
- vytvárať priaznivé a priateľské pracovné prostredie s ohľadom na BOZP a životné prostredie,
- úzko sa podieľať na stratégiách spoločnosti, návrh rozvoja oddelení výroby, strojov a výrobných technológií v súlade s plánovaným rozvojom spoločnosti,
- viesť, motivovať a rozvíjať zamestnancov prideleného úseku, koordinovať a hodnotiť ich pracovný výkon,
- budovať vzťahy a firemnú kultúru,
- implementovať a inovovať procesy, ktoré uľahčia prácu na pracovisku,
- podpora tímu, aby navrhovali technické riešenia na zefektívnenie organizácie práce za účelom znížiť náklady,
- plánovanie, rozpočtovanie investícií pre zverenú oblasť,
- zodpovednosť za plnenie plánu, riadenie nákladov a zodpovednosť za výrobný program a kvalitu.

- možnosť sebarealizácie v spoločnosti, ktorá pôsobí celosvetovo
- pružná pracovná doba (core time od 8-14hod.)
- home office (4x mesačne)
- koncoročná odmena
- firemné akcie pre zamestnancov
- bohatý sociálny program

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

6

- technický background a prax na podobnej pozícií,
- anglický jazyk B2/B2+ slovom aj písmom nutný
- výhodou sú skúsenosti s kusovou výrobou,
- skúsenosti s vedením ľudí,
- hľadáme prirodzenú autoritu a pozitívny prístup,
- uchádzač, ktorý má nadhľad, skúsenosti s nastavovaním stratégií, vylepšovaním procesov-lean manažmentom,
- vynikajúce komunikačné schopnosti,
- schopnosť počúvať, organizovanosť, systematickosť, dôslednosť,
- zameranie na cieľ a výsledky.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov