Reagujte bez životopisu

Nástupy aktuálne aj počas leta ! Pracovník vo výrobe, voľné víkendy, zabezpečená doprava zdarma

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Od 1 049 EUR/mesiaczákladná nástupná mzda je 1049 € + variabilná zložka mzdy 15 % + príplatky podľa zákonníka práce ( za prácu v noci a možné nadčasy )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a sledovanie chodov stroja výrobnej linky
- vizuálna kontrola výrobkov
- udržiavanie čistoty svojho pracoviska
- pomocné práce pri výrobe výrobkov

- práca na 8 hodinové zmeny od PONDELKA do PIATKU
- denná zmena 6:00 do 14:00
- poobedná zmena 14:00 do 22:00
- nočná zmena 22:00-06:00

- práca vhodná pre mužov a ženy, bez nutnosti skúseností

- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu, pravidelné školenia

- stravovanie v závodnej jedálni plne hradené zamestnávateľom
- zabezpečená doprava zo širokého okolia :
Bátorové Kosihy
Dolné Saliby
Dunajský Klátov
Gabčíkovo
Horná Potôň
Horné Saliby
Jahodná
Kolárovo
Komárno
Košúty
Mostová
Orechová Potôň
Svätý Peter
Šamorín
Topoľníky
Veľký Meder

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- pracovitosť
- ochota pracovať na zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4402672  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 049 EUR/mesiac