IT Support Engineer - L3

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ Uvádzaná mzda je minimálna a vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete budovať a prevádzkovať prostredia infraštruktúry a poskytovať kritické vstupy, aby ste zaistili, že platforma je navrhnutá s ohľadom na prevádzkyschopnosť. Zabezpečíte, aby sa všetka práca okolo infraštruktúry úspešne posunula vpred. Keďže v tejto spoločnosti nie sú dva rovnaké dni, budete prosperovať zo zmien a prijmete nejednoznačnosť.
Keďže veríme, že rozmanitosť zlepšuje tímy, hľadáme ľudí rôzneho pohlavia a veku, s rôznym zázemím a skúsenosťami.
Spoločnosť hľadá jednotlivcov, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať, baviť sa a pripojiť sa k nám pri vytváraní histórie.

Pripojíte sa k tímu, ktorý je zodpovedný za to, čo sa stane potom, čo zákazník klikne na „kúpiť“.
Budete mať možnosť riadiť projekty budovania a nasadzovania, ktoré sa podieľajú na predbežnom poskytovaní prostredia a zabezpečujú, že neustále zlepšovanie a inovácie sú v popredí toho, čo robíme.
S rýchlym tempom rastu našej siete na plnenie úloh budete pracovať na náročných a zložitých problémoch, ktoré nám pomôžu rozšíriť a rozšíriť služby, aby vyhovovali požiadavkám našich zákazníkov.

Medzi hlavné benefity patrí ročné členstvo na klinike, životné poistenie, starobný dôchodok, stravné lístky formou karty, rozvoj kariéry a vzdelávanie, ďalšie benefity budú predstavené na pohovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálny celosvetovo známy klient.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Podpora základných používateľských zariadení, tlačiarní, notebookov;
Základné znalosti hardvéru a softvéru;
Linux, Windows;
Ticketing system;
Zákaznícka podpora, komunikačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov