Frontend programátor (ASP.Net, C#)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
2 500 EUR/mesiacKonkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vývoj softvérových riešení v oblasti životného aj neživotného
poisťovníctva.
• Údržba a ďalší vývoj existujúceho webového portálu.
• Zaškolenie a koučing pod vedením skúseného kolegu.
• Okrem vývoja v prípade potreby aj komunikácia s klientom.

• Práca z domu alebo z kancelárie v Bratislave, v Košiciach či v Žiline podľa
dohody.
• Kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania
školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa
vlastnej preferencie.
• Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý
rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
• Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom
kolegov.
• Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie
poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Viacročné profesionálne pracovné skúsenosti v niektorom z frontend
programovacích jazykov (úroveň medior).
• Podpora webového portálu (údržba, ale aj nové požiadavky).
• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich technológií: ASP.Net, C#, VB.Net,
HTML, CSS, JavaScript, SQL Server, Framework DevExpress, SVN pre
správu
verzií, Visual Studio.
• Výhodou sú: Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label.
• Aktívna úroveň nemčiny alebo aktívna úroveň angličtiny v kombinácii s
pasívnou úrovňou nemčiny (potrebná kvôli zaškoľovaniu, pochopeniu
požiadaviek).
• Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme.
• Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
• Výhodou je skúsenosť s vývojom SW pre poisťovnícky sektor.

Technológie a nástroje, s ktorými pracujeme
• ASP.Net, C#, HTML, CSS, JavaScript, MS SQL-Server, VB.Net, Framework
DevExpress
• SVN pre správu verzií
• Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label
• Používané nástroje: Visual Studio, Jira, Confluence, MS Teams, Office 365

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov