SAP Developer pre financie a controlling mzda od 3000€

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca s ostatnými konzultantmi a používateľmi v oblasti financií a
controllingu pri navrhovaní a implementácii riešení s osvedčenými
postupmi v
rôznych regiónoch v globálnom IT prostredí.
• Poskytovanie programovacích riešení SAP (ABAP, OData, objektovo
orientované programovanie, RICEF) v rámci globálnych vylepšení a
projektov
• aktívne identifikovať príležitosti na ďalšie zlepšovanie procesov a riešení IT
v oblasti financií a controllingu so zameraním na systém SAP a súvisiace
rozhrania
• Účasť na internom zdieľaní znalostí a zvyšovaní kvalifikácie
• Podpora pri kompletnej migrácii na systém S/4HANA
• Podpora implementácie budúcich cloudových riešení

• 13. plat vo výške základného mesačného platu
• Prémie na základe výkonnosti až do výšky 110 %
• Bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 do 1000 EUR brutto
• Dodatočný príspevok na obedové poukážky
• Systém benefitov v kaviarni
• Materská škola Henkel
• Životné poistenie
• Balík zdravotnej starostlivosti
• Bonus za presťahovanie a pomoc ProRelo
• 5 sick days ročne
• Možnosť práce na diaľku v rámci Slovenska
• Extra platené dni voľna pri mimoriadnych životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Najmenej 3 roky praktických skúseností s projektmi SAP v medzinárodnom prostredí, konkrétne skúsenosti s vývojom
ABAP v SAP FICO
• Pozitívne je mať tieto zručnosti: Skúsenosti so SAP Business Technology Platform (predtým SAP Cloud Platform) a
vývojom prostredníctvom SAP Business Studio, WebDynpro ABAP, SAP Fiori/UI5, API
• Dôkladné pochopenie procesov v oblasti financií a controllingu je výhodou
• Výborné jazykové znalosti v angličtine

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov