Vlastníš §22? Si v elektrotechnike ako doma? Hľadáme elektrotechnika - kvalita testovania. Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 110 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1110€ brutto (podľa skúseností možná dohoda) + príplatky + 100€ dochádzkový bonus, Priemerná mzda od 1230€ brutto/mesiac
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
priemerná mzda od 1230€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracoval si v elektrovýrobe? Chceš ďalej napredovať a testovať funkčnosť elektrorozvádzača?

Tvojou úlohou bude:

• multifunkčný test: vizuálna kontrola skrine pred meraním, pripojenie skrine na meracie zariadenie, uloženie dát pre meranie, kontrola elektrického zapojenia skrine pomocou testovacieho programu a simulátora, ručná kontrola neštandardných zapojení,
• inštalácia a kontrola softvéru pre zákazníka, kalibrácia dotykového panelu, inštalácia SW, kontrola predpísaných fyzických hodnôt a parametrov pre stroj, kalibrácia merania teplôt pre vstrekovaciu jednotku a nástroj, nastavenie a parametrizácia frekvenčných meničov a pod.,
• test strojového cyklu: kontrola vyhrievacích zón, bezpečnostných prvkov a strojového cyklu pomocou testovacieho programu a simulátora,
• vyhotovenie a zápis protokolov o vykonaných skúškach na zariadení, zápis chýb,
• príprava skrine pre export,
• údržba a dopĺňanie zmien
• práca v dvojzmennej prevádzke ranná a poobedná zmena

Základná mzda 1110€ (podľa skúseností možná dohoda) + príplatky + bonusy - priemerná mzda od 1230€ brutto/mesiac
+ mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene
+ 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
+ ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti)
+ bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá
+ doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
+ Kompletné zaškolenie a pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...)
+ Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok
+ Stravné lístky 4,5 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba vstrekolisov a elektroskríň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na obdobnej pozícií je veľkou výhodou
• vyhláška §22 nutná podmienka
• nemecký jazyk výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4376937  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac