Nastúp a zarábaj ešte toto leto! V okolí Galanty Ta do práce privezieme zadarmo a zarábať môžeš až 1150€

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 150 EUR/mesiacdochádzkový bonus 150€ + bonus za pozíciu 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v potravinárskej výrobe
- kontrola výrobných strojov a kvality vyrobených výrobkov
- dohliadanie na výrobný proces a okamžité hlásenie nadriadenému v prípade zistenia chyby
- príprava surovín na výrobu cesta
- obsluha strojov a zariadení na miešanie/ dávkovanie cesta
- triedenie / manipulácia s výrobkami
- udržiavanie čistoty
- práca v 3 zmennej prevádzke - VÍKENDY VOĽNÉ
- práca v 4 zmennej prevádzke - PRÍPLATKY - 12 h / víkendy aj sviatky -nepretržitá prevádzka
- DOPRAVA DO/Z PRÁCE ZABEZPEČENÁ
- pravidelné prideľovanie výrobkov zamestnancom

- DOPRAVA ZADARMO
- ZÁVODNÁ JEDÁLEŇ
- PRAVIDELNÝ PRÍDEL VÝROBKOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • zodpovednosť a precíznosť
  • chuť pracovať
  • potravinársky preukaz výhodou - nie však podmienkou - spoločnosť ho vie zabezpečiť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4373400  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac