Skladník VZV do novopostavenej haly v Nitre!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 095 EUR/mesiacSpolu: 1 095,- eur = základná mzda od 941,- eur + mesačné prémie vo výške 15% + bezpečnostný bonus 34 eur + dochádzkový bonus 100 eur + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu,
- vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV,
- skladovanie výrobkov v súlade s internými predpismi

• 13. a 14. plat (50% z oboch platov je FIX, zvyšných 50% závisí od výsledkov spoločnosti a individuálnom pracovnom výkone zamestnanca)
• náborový bonus: 300 € (100 € po 3, 6 12 ms)
• odporúčací bonus: 600 €
• príspevok na stravu: 4,90 € / deň (zamestnanec si hradí 1 € / deň)
• 3. piliér

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárskeho, technického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovitosť, tímový hráč
• prax v strojárskej výrobe výhodou
• dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• VZV 5t - výhodou
• práca s počítačom - základy
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4372506  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 095 EUR/mesiac