Strojárenský robotník v Dolnom Kubíne! Práca na 12 hodinové zmeny, voľné víkendy.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dolný Kubín, Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,41 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových ložísk,
- povrchové úpravy,
-meranie základnými meradlami,
- balenie, sadovanie,
- kontrola výrobkov.
V prípade zvýšenej potreby výroby robotník vykonáva aj prácu galvanizéra:
- odmastňovanie ložísk,
- nakladanie, vykladanie prípravkov s ložiskami do galvanickej linky,
- čistenie,
- prísun a odvoz ložísk,
- pomocné práce.
PRACOVNÁ DOBA je 12 hodín, ale pracuje sa len od PONDELKA do PIATKU.
Pracuje sa na krátky/dlhý týždeň.

K hodinovej mzde budete mať nárok na:
- príplatky za výkon prác v II. a III. pracovnej zmene (0,24€/h. a v riziku 1,79€/h.)
- príplatok za sťažené prostredie (0,72€/h.)
- stravné lístky v hodnote 5,50€/deň,
- príplatok za prácu v galvanizovaní (0,72€/h)
- príplatky za prácu vo sviatok, sobotu či nedeľu
- doplnkové dôchodkové poistenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom motorových ložísk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Vzdelanie v odbore strojárstva alebo prax v odbore.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4371218  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,41 EUR/hod.