Hľadá sa šikovný obchodno-technický zástupca pre Maďarsko/Poľsko

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ provízie podľa dosiahnutého obratu. Celková výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného obchodno-technického zástupcu pre Maďarsko/Poľsko , ktorého náplňou práce bude:

- Aktívne vyhľadávanie potenciálnych nových zákazníkov a trhov,
- Oslovovanie potenciálnych zákazníkov, následné prezentovanie výrobných možností a aktivít spoločnosti,
- Zaujímať sa o problémy zákazníka, zisťovanie jeho komplexných potrieb,
- Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov založených na vzájomnej dôvere,
- Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, výrobou a hľadať vhodného technického riešenia,
- Marketingové aktivity súvisiace priamo s obchodom,
- Zúčastňovať sa na obchodných stretnutiach a celková starostlivosť o zákazníka,
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- Práca v mladom aktívnom kolektíve,
- Provízny systém odmeňovania
- Služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
- Možnosť bezplatného vzdelávania a osobného rozvoja,
- Možnosť podieľať sa na rozvoji obchodného oddelenia a smerovaní obchodných aktivít spoločnosti,
- Telefón, notebook
- Príspevok na stravu

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú konkrétne požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
- Microsoft Windows - Mierne pokročilý
- Microsoft Office - Mierne pokročilý
- Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý

- Aktívny prístup a komunikácia,
- Dravosť a cieľavedomosť,
- Príjemné vystupovanie,
- Prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti,
- Schopnosť doťahovať veci do konca,
- Orientácia na výsledky.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov