Hľadá sa šikovný obchodno-technický zástupca pre Maďarsko/Poľsko

Miesto práce
Okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ provízie podľa dosiahnutého obratu. Celková výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného obchodno-technického zástupcu pre Maďarsko/Poľsko , ktorého náplňou práce bude:

- Aktívne vyhľadávanie potenciálnych nových zákazníkov a trhov,
- Oslovovanie potenciálnych zákazníkov, následné prezentovanie výrobných možností a aktivít spoločnosti,
- Zaujímať sa o problémy zákazníka, zisťovanie jeho komplexných potrieb,
- Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov založených na vzájomnej dôvere,
- Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, výrobou a hľadať vhodného technického riešenia,
- Marketingové aktivity súvisiace priamo s obchodom,
- Zúčastňovať sa na obchodných stretnutiach a celková starostlivosť o zákazníka,
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- Práca v mladom aktívnom kolektíve,
- Provízny systém odmeňovania
- Služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
- Možnosť bezplatného vzdelávania a osobného rozvoja,
- Možnosť podieľať sa na rozvoji obchodného oddelenia a smerovaní obchodných aktivít spoločnosti,
- Telefón, notebook
- Príspevok na stravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
  • Microsoft Windows - Mierne pokročilý
  • Microsoft Office - Mierne pokročilý
  • Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý

  • Aktívny prístup a komunikácia,
  • Dravosť a cieľavedomosť,
  • Príjemné vystupovanie,
  • Prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti,
  • Schopnosť doťahovať veci do konca,
  • Orientácia na výsledky.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú konkrétne požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4368300  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac