Reagujte bez životopisu

Jednoduchá kompletizácia objednávok, pracuj s nami len 4 dni, mzda až 11,17€/ hod., zabezpečená doprava zdarma z Bratislavy

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
august 2022
1 865 - 2 095 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je 1865€ + 150€ výkonnostný bonus+ cca 80€ príplatky za nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca pre online obchod s potravinami
- jednoduchá kompletizácia objednávok pomocou skenera
- súčasťou práce je častá chôdza ( cca 20.000 krokov za zmenu ) a práca v chladnom prostredí ( oblečenie a obuv sú zabezpečené)

ZMENNOSŤ:
- LEN na nočné zmeny ( od 3:00 do 13:30 )
- 4 dni pracovné ( pondelok, štvrtok, piatok a sobota )
- 38,5 hodinový pracovný fond

- zabezpečený odvoz z a do práce z Bratislavy BEZPLATNE ( miesto výkonu práce : sklad potravín vo Viedni )

základná hodinová mzda je 11,17€ / hod. + výkonnostný bonus 150 € / mesačne + 1,70 € / hod. nočný príplatok

- možnosť získania 13. a 14. platu

- nie je nutné ovládať NJ ani AJ jazyk
- zabezpečený koordinátor počas celého pracovného pomeru

- práca na trvalý pracovný pomer ( rakúsky zamestnávateľ - Adecco Austria ) na dobu neurčitú

V prípade, že ste si pozorne prečítali mzdové podmienky a ZMENOVOSŤ nám pošlite svoje kontaktné údaje zaslaním odpovede na tento inzerát.
Ideálne CV v anglickom, alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Austria

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav ( práca v chladnom prostredí a častá chôdza)
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na nočné zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4368161  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 865 EUR/mesiac