Reagujte bez životopisu

Jednoduchá kompletizácia objednávok, pracuj s nami len 4 dni, mzda až 11,17€/ hod., zabezpečená doprava zdarma z Bratislavy

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
august 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 865 - 2 095 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je 1865€ + 150€ výkonnostný bonus+ cca 80€ príplatky za nočnú prácu
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
2095

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca pre online obchod s potravinami
- jednoduchá kompletizácia objednávok pomocou skenera
- súčasťou práce je častá chôdza ( cca 20.000 krokov za zmenu ) a práca v chladnom prostredí ( oblečenie a obuv sú zabezpečené)

ZMENNOSŤ:
- LEN na nočné zmeny ( od 3:00 do 13:30 )
- 4 dni pracovné ( pondelok, štvrtok, piatok a sobota )
- 38,5 hodinový pracovný fond

- zabezpečený odvoz z a do práce z Bratislavy BEZPLATNE ( miesto výkonu práce : sklad potravín vo Viedni )

základná hodinová mzda je 11,17€ / hod. + výkonnostný bonus 150 € / mesačne + 1,70 € / hod. nočný príplatok

- možnosť získania 13. a 14. platu

- nie je nutné ovládať NJ ani AJ jazyk
- zabezpečený koordinátor počas celého pracovného pomeru

- práca na trvalý pracovný pomer ( rakúsky zamestnávateľ - Adecco Austria ) na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Austria

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zdravotný stav ( práca v chladnom prostredí a častá chôdza)
  • spoľahlivosť
  • ochota pracovať na nočné zmeny
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, že ste si pozorne prečítali mzdové podmienky a ZMENOVOSŤ nám pošlite svoje kontaktné údaje zaslaním odpovede na tento inzerát.
Ideálne CV v anglickom, alebo nemeckom jazyku.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4368161  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 865 EUR/mesiac