Remote bankár

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
07/2022 a neskôr
1 050 EUR/mesiacOdmeny priemerne vo výške od 200 € do 500 € mesačne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je známa spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu obsadzujeme zaujímavú pozíciu s nástupom do kmeňového stavu:

- zákaznícka podpora (inbound hovory), v prípade potreby spätného kontaktu volania aj smerom ku klientovi
- poskytovanie informácií podľa požiadaviek zákazníka, hľadanie riešení a trpezlivá komunikácia
- konzultácia ohľadne bankových produktov a ponuka efektívneho riešenia pre klienta v oblasti využívaných služieb, prípadne analýza a ponuka riešenia aktuálnej potreby
- ďalšie administratívne práce podľa potreby
- práca spočíva v komunikácii s klientom, ktorým je fyzická osoba alebo právnická osoba

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy s inovatívnym prístupom
· Flexibilný pracovný čas, aj možnosť home office-u
· Atraktívne kariérne príležitosti pre najšikovnejších
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Zvýhodnenia na produktoch
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
- 5 dní dovolenky navyše

Ponúkame naozaj kvalitné zaškolenie a stabilné zamestnanie so mzdou, ktorá jednoznačne nepatrí medzi najnižšie.
Hľadáme však spoľahlivých ľudí pre dlhodobú spoluprácu, ktorí by sa chceli postupne u nás kariérne posúvať vpred a baví ich práca s ľuďmi, nakoľko táto oblasť samozrejme nie je jednoduchá :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pre nášho významného klienta pôsobiaceho na medzinárodnom trhu hľadáme šikovnú a komunikatívnu osobnosť so záujmom o bankové prostredie. Hľadáme kandidáta, ktorý chce rozvíjať svoje schopnosti a ktorý chce byť súčasťou jednej z najsilnejších bánk na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Silné komunikačné zručnosti
- Predchádzajúce skúsenosti v bankovom sektore - veľkou výhodou
- Vítané skúsenosti so zákazníckym servisom
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4367753  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac