Finančný analytik (pre automotive spoločnosť)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov obsadzujeme pozíciu Finančného analytika, ktorý bude mať na zodpovednosti:
- účasť na procesoch nákladových štúdií pre Nové programy v úzkej spolupráci s oddeleniami ako Programový manažment, Obchod, Nákup, Logistika
- nacenovať dizajnové zmeny pre zákazníkov
- analýzy „Make vs. BUY“
- podporovať sledovanie nákladov, tzv. „capex“, nástroje u dodávateľov a finančnú metriku pri rozbehu jednotlivých Nových programov
- podporovať plán finančných aktivít (tzv. „cost roadmap“) pre všetky Nové programy
- vykonávať kontrolingové aktivity v oblasti manažmentu zmien

- Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
- Garantovaný 13-ty plat.
- Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
- Príspevok na cestovné.
- Medziročné navýšenie mzdy.
- Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
- Zvýhodnené stravovanie v kantíne.
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
- Odmeny za vykonané zlepšenia.
- Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
- Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
- Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
- Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- už predošlé skúsenosti v rámci oddelení: Finance, Controlling, Reporting
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- MS Office: Excel a PowerPoint

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4367219  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac